Všetky vzdelávacie akcie - Seminaria

Menu

Online seminár

Konflikty na pracovisku - AZ návody pre ich riešenie

Pri riešení konfliktov na pracovisku sa nemusíte zbytočne snažiť vynájsť koleso. Využite skúsenosti autora bestselleru Konflikty vo firmách.

Ako personalista alebo riaditeľ sa nevyhnete riešeniu najrôznejších sporov: genderové či medzigeneračné konflikty, hádky o peniaze, vplyv, autoritu, kompetencie, revoltujúci podriadení či štvanica na šéfa. Konflikty na pracovisku boli, sú a budú. Dobrá správa je, že im možno účinne predchádzať a úspešne ich riešiť. Ukážeme vám ako na to: prehľadne, zrozumiteľne a na praktických príkladoch.

Miesto: Online

Termín: Utorok, 22. 6. 2021

Viac tu

Online seminár

Riešenie krízových situácií na sociálnych sieťach

Výbušné situácie, ktoré vznikli na profiloch vašich sociálnych sietí nielen v dobe pandemickej krízy.

V krízovej dobe alebo pod tlakom okolností musíte prikročiť k neštandardným alebo nepopulárnym riešeniam. Ak ich vaši zákazníci, zamestnanci alebo verejnosť tolerujú dnes, zajtra to nemusí platiť. Isto sa potom nájdu ľudia, ktorí Vám to budú chcieť „osladiť“ na vašom profile na Facebooku. Čo by ste mali urobiť pre zachovanie pokoja a dobrého imidžu? Ako reagovať na nepríjemné otázky a požiadavky? Ako mať pod kontrolou, čo sa o vás hovorí?

Miesto: Online

Termín: Utorok, 13. 7. 2021

Viac tu

Online seminár

Facebook, sociálne siete a ich využitie vo verejnom sektore

Sociálne siete sú užitočným pomocníkom pri kontakte s občanmi a klientmi. Ukážeme vám, ako na to.

Odhaľte potenciál, ktorý ma nielen Facebook, ale aj ďalšie sociálne siete pre rýchlu komunikáciu a získavanie cennej spätnej väzby od občanov, návštevníkov či klientov. Skúsený stratég a kreatívna špecialistka vám zrozumiteľne a prakticky predstavia možnosti, ako založiť profil, napísať zaujímavý post, ako mu zaistiť publicitu a ako sa vysporiadať s tzv. trollmi.

Miesto: Online

Termín: Utorok, 20. 7. 2021

Viac tu

Online seminár

Ako efektívne riadiť pracovné porady

Využite čas na poradách nielen na odovzdávanie informácií, ale aj na tímovú spoluprácu a motiváciu.

Pracovné porady, najmä ak nie sú zmysluplne riadené, majú zlú povesť straty času. Vy však chcete čas na poradách využiť efektívne a vyťažiť z neho maximum. Nech sa schádzate „naživo“ alebo v online prostredí, ponúkame vám užitočné tipy, ktoré vám pomôžu realizovať porady časovo úsporne, a navyše s pridanou hodnotou zvýšenia motivácie vášho pracovného tímu.

Miesto: Online

Termín: Utorok, 20. 7. 2021

Viac tu

Online kurz

Power BI - chytrá analýza dát

Toto je Business Intelligence - použite pre analýzu svojich dát inovatívny nástroj Microsoft Power BI

Určite ste už počuli o využití Business Intelligence. Ako to funguje v praxi? Dáta, ktoré organizácie zbierajú a ukladajú, sú často veľmi dobre využiteľné pre podrobné číselné a grafické analýzy. A práve k tomu je ideálne poznať a vedieť využívať pokročilý nástroj Microsoft Power BI a jeho funkcie. Na kurze sa detailne oboznámite nielen s možnosťami aplikácie Microsoft Power BI, ale naučíte sa ich aj prakticky používať.

Miesto: Online

Termín: 23. 8. 2021 - 25. 8. 2021

Viac tu

Hore