Všetky vzdelávacie akcie - Seminaria

Menu

Online seminár

Rýchle školenie pre zamestnancov v IT bezpečnosti

Využite možnosť preškoliť rýchlo a účinne svojich zamestnancov v aktuálnych hrozbách pri práci na počítači.

Každá piata firma sa už stala cieľom kybernetického útoku. Preto pod hrozbou zavlečenia vírusov, škodlivých kódov či dokonca vydierania výkupným firmy investujú obrovské prostriedky do technického zabezpečenia svojich IT systémov. Často sa však zabúda, že zásadnú rolu v IT bezpečnosti zohrávajú samotní zamestnanci. Je to práve ich neznalosť a podcenenie rizík, ktoré môžu mať fatálne následky pre celú firmu.

Miesto: Online

Termín: Utorok, 25. 1. 2022

Viac tu

Online seminár

Prezentácia v PowerPointe pre pokročilých

Pútavá prezentácia vašich zámerov v PowerPointe je kľúčom k ich uskutočneniu a úspechu.

Vytvoriť jednoduchú prezentáciu v PowerPointe nie je na prvý pohľad žiadna veda. Použitím pokročilých funkcií ju však môžete posunúť na mnohonásobne vyššiu úroveň. Prevedieme vás prehľadne všetkými zákutiami tvorby a úprav prezentácií. Získate znalosti vo veci technického pozadia tvorby predlôh snímok, ako aj práce s rastrovou a vektorovou grafikou, tabuľkami, grafmi, videom a zvukom.

Miesto: Online

Termín: Streda, 9. 2. 2022

Viac tu

Online seminár

Sociálne siete a ich využitie vo verejnom sektore

Sociálne siete sú užitočným pomocníkom pri kontakte s občanmi a klientmi. Ukážeme vám, ako na to.

Odhaľte potenciál, ktorý ma nielen Facebook, ale aj ďalšie sociálne siete pre rýchlu komunikáciu a získavanie cennej spätnej väzby od občanov, návštevníkov či klientov. Skúsený stratég vám zrozumiteľne a prakticky predstaví možnosti, ako založiť profil, napísať zaujímavý post, ako mu zaistiť publicitu a ako sa vysporiadať s tzv. trollmi.

Miesto: Online

Termín: Utorok, 15. 2. 2022

Viac tu

Online seminár

Ako riadiť IT projekt - pravidlá a špecifiká

Bežné projektové znalosti pre riadenie IT projektov nestačia. Osvojte si pravidlá a špecifiká pre tento typ projektov.

Týka sa to každej organizácie - všetci riešime celú radu IT projektov v oblasti HW a SW riešení alebo cloudových služieb. Na nesprávne riadených IT projektoch však možno utratiť zbytočné množstvo peňazí (zvyčajne úplne mimo rozpočet) a stráviť podstatne viac času, než je nutné. A výsledok často nezodpovedá očakávaniam, cene ani prácnosti. Existujú však metodiky a prístupy, ktoré boli vyvinuté práve pre riadenie IT projektov a môžu účinne pomôcť.

Miesto: Online

Termín: Utorok, 22. 2. 2022

Viac tu

Online seminár

Ako sa vyhnúť chybám pri zverejňovaní zmlúv

Zverejňujte zmluvy správne, bez chýb a vyhnite sa zbytočným komplikáciám.

Zákonná povinnosť zverejňovania zmlúv môže na prvý pohľad pôsobiť jednoducho, no zahŕňa v sebe viacero úskalí. Tie môžu pri nesprávnom postupe spôsobiť nemalé problémy. Zistite s nami, aké sú najčastejšie chyby pri zverejňovaní zmlúv a aké riziká so sebou prinášajú. Na seminári sa dozviete ako sa im jednoducho vyhnúť. Zverejňujte zmluvy správne a bez sankcií.

Miesto: Online

Termín: Štvrtok, 3. 3. 2022

Viac tu

Online seminár

Ako na revízie technických zariadení v organizácii

...aby všetky vaše zariadenia boli stále rovnako spoľahlivé, bezpečné a použiteľné.

Vyhradené technické zariadenia si vyžadujú neustálu pozornosť a údržbu. Inak sa z nich namiesto významných pomocníkov stávajú zdroje ohrozujúce zdravie či majetok. Všetkým zariadeniam, či už elektrickým, plynovým, tlakovým alebo zdvíhacím, je preto potrebné venovať zvýšenú mieru pozornosti. Ukážeme vám, ako sa zorientovať v spleti povinností a ako úspešne zvládnuť všetky predpísané kontroly a skúšky.

Miesto: Online

Termín: Štvrtok, 10. 3. 2022

Viac tu

Hore