Všetky vzdelávacie akcie - Seminaria

Menu

Online seminár

Cirkulárna ekonomika a zelené verejné obstarávanie

Malé kroky s veľkými dopadmi, alebo ako zaviesť udržateľnosť aj v rámci vašej organizácie.

Zelené témy čoraz viac rezonujú spoločnosťou. Ak chcete ako organizácia držať krok s konkurenciou a prispieť k lepším životným podmienkam, potrebujete poznať nástroje vedúce k udržateľnosti. Na webinári vám poradí expertka, aké sú princípy cirkulárnej ekonomiky, ako šetriť zdroje či energiu a nevytvárať zbytočný odpad. Samozrejme, prinesieme aj príklady do vašej praxe.

Miesto: Online

Termín: Utorok, 28. 3. 2023

Viac tu

Online seminár

Leadership v kríze – prakticky a zrozumiteľne

Ako viesť zamestnancov v ťažkej situácii a ako im oznamovať nepríjemné veci.

Žijeme v neľahkej dobe. Dôsledky pandémie Covid-19, vojna na Ukrajine, energetická kríza, rastúce ceny potravín – tieto a ďalšie faktory vnášajú do každej organizácie prvok neistoty a nestability. V takejto situácii zamestnanci potrebujú lídra, ktorý ich bude schopný krízou zrozumiteľne previesť, vystupovať pred nimi autenticky, ale pritom s plnou autoritou a dôrazom.

Miesto: Online

Termín: Streda, 5. 4. 2023

Viac tu

Online seminár

Ako na revízie technických zariadení v organizácii

...aby všetky vaše zariadenia boli stále rovnako spoľahlivé, bezpečné a použiteľné.

Vyhradené technické zariadenia si vyžadujú neustálu pozornosť a údržbu. Inak sa z nich namiesto významných pomocníkov stávajú zdroje ohrozujúce zdravie či majetok. Všetkým zariadeniam, či už elektrickým, plynovým, tlakovým alebo zdvíhacím, je preto potrebné venovať zvýšenú mieru pozornosti. Ukážeme vám, ako sa zorientovať v spleti povinností a ako úspešne zvládnuť všetky predpísané kontroly a skúšky.

Miesto: Online

Termín: Štvrtok, 13. 4. 2023

Viac tu

Online kurz

AutoCAD pre začiatočníkov a mierne pokročilých

AutoCAD je tradičným pomocníkom projektantov a konštruktérov už 40 rokov – spoznajte výhody práce s týmto osvedčeným programom aj vy.

Či ste z odboru stavebníctva, strojárstva, elektro, nábytkárstva alebo mnohých ďalších, býva AutoCAD prvou voľbou pri spracovaní akejkoľvek výkresovej dokumentácie. Jeho neuveriteľná všestrannosť a flexibilita účinne pomáha zvládať rutinné činnosti ľahko a rýchlo. Na kurze sa zoznámite s ucelenou množinou najužitočnejších nástrojov pre základné ovládanie AutoCADu – od nastavenia prostredia a prvých čiar, cez popisy a kótovanie až po finálnu tlač výkresovej dokumentácie.

Miesto: Online

Termín: 17. 4. 2023 - 19. 4. 2023

Viac tu

Hore