Všetky vzdelávacie akcie - Seminaria

Menu

Online kurz

Manažér výroby - plánovanie, organizácia, riadenie

Mať celý výrobný proces v každom okamihu pevne pod kontrolou a pritom byť schopný flexibilných zásahov - to je výzva.

Efektívne plánovať a riadiť výrobu patrí k najnáročnejším činnostiam vo výrobnej firme. Požiadavky zákazníkov sa stále viac individualizujú a nároky na presnosť dodávok v excelentnej kvalite v dojednanom čase narastajú. To všetko platí dvojnásobne v dobe krízy, ktorá si žiada ťažko predstaviteľné zmeny. Novým výzvam možno čeliť ovládnutím osvedčených aj nových metód a nástrojov, ktoré sa v rámci tohto kurzu naučíte používať, pre zvýšenie efektivity a spoľahlivosti vašej výroby.

Miesto: Online

Termín: 21. 5. 2021 - 2. 7. 2021

Viac tu

Online kurz

Online marketing úspešne

Ako naštartovať úspešný marketing, zvýšiť počet návštevníkov na vašom webe a ako návštevníkov premieňať na zákazníkov.

Reklama na internete tvorí najrýchlejšie rastúcu časť marketingového mixu firiem. Nebudeme sa však venovať len zostaveniu online marketingovej stratégie, ale zameriame sa hlavne na jej realizáciu a vyladenie stratégie v praxi. Budeme vylepšovať web pomocou SEO techník a merať efektivitu kampaní na rôznych online kanáloch. Zameriame sa aj na najčastejšie úskalia spolupráce firiem s marketingovými externistami a marketingovými agentúrami.

Miesto: Online

Termín: 28. 5. 2021 - 25. 6. 2021

Viac tu

Online kurz

Prierez Microsoft 365

Zorientujte sa v 13 aplikáciách Microsoft 365 (Office 365) a využívajte ich naplno.

Ak vlastníte licenciu Microsoft 365 (predtým Office 365), máte k dispozícii obrovské množstvo aplikácií, ktoré spolu komunikujú, fungujú a sú tak schopné uľahčiť prácu a kooperáciu celého firemného tímu, obzvlášť v dnešnej dobe vzdialenej online spolupráce. V rámci  kurzu pochopíte súvislosti medzi všetkými 13 aplikáciami a získané znalosti môžete využiť ako odrazový mostík pre ďalšie efektívnejšie využite svojej licencie Microsoft 365.

Miesto: Online

Termín: 31. 5. 2021 - 28. 6. 2021

Viac tu

Online seminár

Konflikty na pracovisku - AZ návody pre ich riešenie

Pri riešení konfliktov na pracovisku sa nemusíte zbytočne snažiť vynájsť koleso. Využite skúsenosti autora bestselleru Konflikty vo firmách.

Ako personalista alebo riaditeľ sa nevyhnete riešeniu najrôznejších sporov: genderové či medzigeneračné konflikty, hádky o peniaze, vplyv, autoritu, kompetencie, revoltujúci podriadení či štvanica na šéfa. Konflikty na pracovisku boli, sú a budú. Dobrá správa je, že im možno účinne predchádzať a úspešne ich riešiť. Ukážeme vám ako na to: prehľadne, zrozumiteľne a na praktických príkladoch.

Miesto: Online

Termín: Utorok, 22. 6. 2021

Viac tu

Online seminár

Analytické nástroje webu v praxi

Využite potenciál Google Analytics a ďalších analytických nástrojov na lepšie pochopenie potrieb vašich zákazníkov.

Hovorí sa, „spoznaj svojho nepriateľa“. Dôkladne spoznať a pochopiť zákazníka je však ešte dôležitejšie. Poskytneme vám znalosti na získanie dát a užitočných informácií z analytických nástrojov na webe. Zameriame sa predovšetkým na Google Analytics a Google nástroje, ale budeme sa venovať aj ďalším nástrojom, napr. Smartlooku, ktorý vám umožní sledovať „teplotné mapy“ webu.

Miesto: Online

Termín: Streda, 23. 6. 2021

Viac tu

Online seminár

Bitcoin a ďalšie kryptomeny vo firemnej praxi

Fenoménu kryptomien sa v budúcnosti asi nevyhnete, tak ho využite v prospech vašej spoločnosti.

O kryptomenách sa v súčasnej dobe hovorí najmä v súvislosti s ich cenou, pritom tá zďaleka nie je to jediné, čo je na nich zaujímavé. Ponúkame vám praktický návod, ako sa aj vaša spoločnosť môže na tejto technologickej revolúcii podieľať a udržať s ňou krok. Ukážeme, ako kryptomeny používať, zabezpečiť a ako sa vyhnúť podvodným projektom. Zmienime aj predpokladaný budúci vývoj vo využití kryptomien.

Miesto: Online

Termín: Utorok, 29. 6. 2021

Viac tu

Online seminár

Nástupníctvo vo firme - 7 kľúčov k odovzdaniu žezla

Ako správne vybrať a pripraviť nasledovníka, aby mohol prevziať vrcholové vedenie bez otrasov.

Nastáva doba, kedy porevoluční zakladatelia firiem a vedúci manažéri hľadajú cestu, ako vybrať a pripraviť svojho nástupcu a predať mu či jej riadenie spoločnosti. V každej organizácii ide o dlhodobý projekt, ktorý je potrebné premyslene pripraviť. Predstavíme vám osvedčené nástroje výberu a prípravy nástupníkov. Zameriame sa aj na spôsob komunikácie personálnych zmien vo vnútri aj mimo firmy.

Miesto: Online

Termín: Utorok, 29. 6. 2021

Viac tu

Online seminár

Účtovná terminológia v angličtine

Pre všetkých, ktorí prezentujú finančné a účtovné výstupy zahraničným vlastníkom a ich manažérom v anglickom jazyku.

Každý zahraničný vlastník a zahraničný finančný manažér očakáva účtovný reporting v anglickom jazyku. Okrem toho predpokladá u účtovníka či ekonóma schopnosť komentovať a klasifikovať náklady a výnosy z pohľadu finančného a manažérskeho účtovníctva, ako aj ich vzťah k daniam. Ak si potrebujete osvojiť alebo vylepšiť účtovnú angličtinu s dôrazom na účtovnú závierku vrátane jej jednotlivých fáz, tak je tento jednodňový online seminár určený práve vám.

Miesto: Online

Termín: Pondelok, 12. 7. 2021

Viac tu

Online seminár

Riešenie krízových situácií na sociálnych sieťach

Výbušné situácie, ktoré vznikli na profiloch vašich sociálnych sietí nielen v dobe pandemickej krízy.

V krízovej dobe alebo pod tlakom okolností musíte prikročiť k neštandardným alebo nepopulárnym riešeniam. Ak ich vaši zákazníci, zamestnanci alebo verejnosť tolerujú dnes, zajtra to nemusí platiť. Isto sa potom nájdu ľudia, ktorí Vám to budú chcieť „osladiť“ na vašom profile na Facebooku. Čo by ste mali urobiť pre zachovanie pokoja a dobrého imidžu? Ako reagovať na nepríjemné otázky a požiadavky? Ako mať pod kontrolou, čo sa o vás hovorí?

Miesto: Online

Termín: Utorok, 13. 7. 2021

Viac tu

Online seminár

Excelencia v predajných schopnostiach

Letný tréning pre podstatne vyššiu efektivitu predaja - s využitím overených taktík vrátane predstavenia inovatívnych postupov.

Predávať je dnes čím ďalej, tým ťažšie, zákazníci náročnejší, konkurenti asertívnejší a produkty zložitejšie. Ako z toho von? Mnoho obchodníkov zháňa návody na rozvoj a inováciu svojich predajných kompetencií. Ak patríte medzi nich, spravte si čas na tento inovatívny seminár, ktorý zámerne uvádzame vo voľnejších letných mesiacoch mimo špičku „obchodnej sezóny“.

Miesto: Online

Termín: Štvrtok, 15. 7. 2021

Viac tu

Online seminár

Facebook, sociálne siete a ich využitie vo verejnom sektore

Sociálne siete sú užitočným pomocníkom pri kontakte s občanmi a klientmi. Ukážeme vám, ako na to.

Odhaľte potenciál, ktorý ma nielen Facebook, ale aj ďalšie sociálne siete pre rýchlu komunikáciu a získavanie cennej spätnej väzby od občanov, návštevníkov či klientov. Skúsený stratég a kreatívna špecialistka vám zrozumiteľne a prakticky predstavia možnosti, ako založiť profil, napísať zaujímavý post, ako mu zaistiť publicitu a ako sa vysporiadať s tzv. trollmi.

Miesto: Online

Termín: Utorok, 20. 7. 2021

Viac tu

Online seminár

Ako efektívne riadiť pracovné porady

Využite čas na poradách nielen na odovzdávanie informácií, ale aj na tímovú spoluprácu a motiváciu.

Pracovné porady, najmä ak nie sú zmysluplne riadené, majú zlú povesť straty času. Vy však chcete čas na poradách využiť efektívne a vyťažiť z neho maximum. Nech sa schádzate „naživo“ alebo v online prostredí, ponúkame vám užitočné tipy, ktoré vám pomôžu realizovať porady časovo úsporne, a navyše s pridanou hodnotou zvýšenia motivácie vášho pracovného tímu.

Miesto: Online

Termín: Utorok, 20. 7. 2021

Viac tu

Online seminár

Ako oceniť podnik

Nástroje na ocenenie podniku sa vám budú hodiť či už v prípade predaja podniku alebo v prípade akvizície inej firmy.

Budete predávať firmu, alebo sa naopak chystáte na kúpu? Potom si potrebujete stanoviť hodnotu podniku. Predstavíme vám základné nástroje využívané na oceňovanie podniku, ukážeme si aj príklady dobrej praxe a upozorníme vás, na čo si dať pozor. Pretože aj tu platí, že o peniaze ide až v prvom rade.

Miesto: Online

Termín: Utorok, 20. 7. 2021

Viac tu

Online kurz

Makrá v Exceli

Excel síce obsahuje mnoho funkcií, ale niekedy to nestačí – naučte sa doprogramovať vlastnú funkcionalitu, je to ľahké.

Pri práci v Exceli, ale aj iných aplikáciách, sa každý z vás občas nevyhne rutinným činnostiam a úkonom, ktoré vás zbytočne okrádajú o čas. Čo keby vám spracovanie reportu, ktoré robíte každý týždeň, trvalo namiesto 1 hodiny iba 1 minútu? Áno, je to možné. Stačí si len uvedomiť postupnosť jednotlivých činností, definovať premenlivé skutočnosti a na základe toho poskladať výsledné makro.

Miesto: Online

Termín: 21. 7. 2021 - 23. 7. 2021

Viac tu

Online kurz

Power BI - chytrá analýza dát

Toto je Business Intelligence - použite pre analýzu svojich dát inovatívny nástroj Microsoft Power BI

Určite ste už počuli o využití Business Intelligence. Ako to funguje v praxi? Dáta, ktoré organizácie zbierajú a ukladajú, sú často veľmi dobre využiteľné pre podrobné číselné a grafické analýzy. A práve k tomu je ideálne poznať a vedieť využívať pokročilý nástroj Microsoft Power BI a jeho funkcie. Na kurze sa detailne oboznámite nielen s možnosťami aplikácie Microsoft Power BI, ale naučíte sa ich aj prakticky používať.

Miesto: Online

Termín: 23. 8. 2021 - 25. 8. 2021

Viac tu

Online kurz

Office 365 v škole nielen na online vyučovaní

Zorientujte sa v aplikáciách Office 365 a vyberte pre vyučovanie aj administratívu školy tie najvhodnejšie.

V súvislosti s pandémiou sa výrazne zvýšili skúsenosti škôl s aplikáciou Microsoft Teams. Tá je však len jednou z aplikácií Office 365, ktoré využívajú školy bezplatne. Online kurz ponúka výklad práce s ďalšími aplikáciami Office 365 a príklady využitia Microsoft Teams mimo online schôdzky.

Miesto: Online

Termín: 17. 9. 2021 - 22. 10. 2021

Viac tu

Hore